Apa yang penting??

"suami yang keluar bekerja demi mencari nafkah untuk anak isterinya dan pulang dengan keletihan, maka Allah ampunkan semua dosa-dosanya..."
 Terima kasih abang.....


















 dan syabas jugak pada diriku kerana turut menyumbang untuk keluarga....

Apa yang Penting????
KERJASAMA



Yellow-mellow me! lemau sikit ari ni.. ye la, 3 hari bercuti you!
 

8 comments:

eima said...

aku lagi lemau..pesal la ngan badan aku nih....aku tak suka dlm keadaan cam ni..nk nangis<--aku suka nangis ke ...

[-suziey-] said...

hiks..mood berbunga2 nih..

::Mamalyna:: said...

cam tuler kita... same2 penat so sama kita bersih dosa masing2, heheh

Ena said...

^_^

Intan said...

Huu huu...kita tak contribute apa2 pung...huu huu :(

BIONIC WOMEN said...

u look yellow, baju yellow xper, otak xleh yellow..bahaya..hehe

MRS. K said...

Intan ~ alololo.. jangan cakap camtu.. jadi surirumah lagi byk contribute hokey!

Ibu Piya said...

eh ada lesung pipit...sweet...